Najciekawsze dodatki do domu

Urządzanie domu i mieszkania to bardzo dobra zabawa, pod warunkiem, że wiemy jaki efekt chcemy osiągnąć. Dla wielu osób, jest to bardzo trudne, jednak tak naprawdę wystarczy zaufać własnej intuicji i szukać inspiracji w wielu wnętrzarskich magazynach i na stronach. Jakie najciekawsze dodatki królują wśród miłośników designu?

Obrazy na ścianę

Niewątpliwie jednym z najlepszych i nieśmiertelnych dodatków do domu są obrazy na ścianę. Ich wybór jest tak wielki, że absolutnie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Przede wszystkim obrazy od wieków służą za element ozdobny, zatem trudno znaleźć dom, w którym nie ma żadnego obrazu. Często znaleźć można reprodukcje albo obrazy stylizowane na wielkich malarzy, w których nie ma nic złego, poza ceną, która może być niezwykle wysoka. Ponadto bardzo popularne są od niedawna obrazy na ścianę, które podzielone są na trzy bądź więcej części i powieszone obok siebie tworzą pełen obraz. Można powiedzieć, że przeżywamy renesans obrazów, ponieważ nie tak dawno temu nie były one jeszcze aż tak bardzo popularne.

Lustra

Innym dodatkiem, który został na nowo okryty i przedefiniowany, są lustra. Nie pełnią one wyłącznie użytkowej funkcji, ale stanowią element, którego zadaniem jest powiększać przestrzeń i nadawać jej eleganckiego charakteru. Lustra doskonale sprawdzają się zwłaszcza w niewielkich salonach, gdzie dzięki odbijaniu światła powiększają optycznie całe pomieszczenie. Pięknie prezentują się także w ogromnych salonach, gdzie stają się majestatycznymi obrazami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Releated

Jak uczynić dom bardziej przytulnym

Bardzo popularne przez ostatnie kilka lat style skandynawskie sprawiły, że wiele nowopowstałych wnętrz domów wygląda jak katalogi popularnych sklepów. Dużo bieli, szarości i drewna. O ile jest to bardzo minimalistyczny styl i to jest jego dużym atutem, łatwo wpaść w sidła smutnej nudy, zwłaszcza, że pogoda w polsce nie pozwala na to, aby kazdego dnia […]

Domowe biuro – o czym pamiętać

Kiedy tworzysz coś na kształt domowego biura, pamiętać należy o kilku ważnych kwestiach, dzięki którym pomieszczenie to będzie niw tylko bardzo funkcjonalne, ale przede wszystkim będzie posiadało wszystko to, co jest absolutnie obowiązkowe w pomieszczeniu przeznaczonym do pracy. Jak to zatem zrobić? Najważniejsze jest to, żeby w biurze znalazło się odpowiednio dużo mebli. Meble te […]